Wyposażenie kuchni
Gotowe czy na zamówienie? - Wersja do druku

+- Wyposażenie kuchni (http://wyposazenie-kuchni.forum-opinie24.pl)
+-- Dział: Wyposażenie kuchni (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Meble w kuchni (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Gotowe czy na zamówienie? (/showthread.php?tid=2)Gotowe czy na zamówienie? - Nomada - 06-26-2014 08:36 PM

Kupujecie meble gotowe, czy zamawiacie w firmach projektujących na zamówienie?


RE: Gotowe czy na zamówienie? - Kuchcik_Pierwsza - 06-27-2014 05:08 AM

Uważam, że kuchnia jest na tyle specyficznym miejscem, że najlepsze są meble na zamówienie.Gotowego zestawu nie ma czasem nawet jak rozstawić, dopasować bo ktoś ma np. skośne ściany. Meble trzeba zgrać dodatkowo ze sprzętem AGD. Każdy ma też jakieś swoje upodobania, specyficzne wyobrażenie jak układać te wszystkie nieforemne garnki, misy. Niby inwestycja nieco większa ale w przypadku mebli lepiej jest zapłacić raz i mieć przez naście, czy nawet dziesiąt lat.


RE: Gotowe czy na zamówienie? - Bernadeta21 - 10-12-2016 03:14 AM

Cześć! Jeśli szukacie konkretnych informacji, związanych z domem, mieszkaniem, biurem czy nieruchomością jakiegokolwiek innego typu, polecam zajrzeć na tę stronkę: http://www.galerialodzka.com.pl/ . Jest tam wszystko, co potrzebne, aby skutecznie pracować nad swoimi czterema kątami  Naprawdę warto!


RE: Gotowe czy na zamówienie? - Bernadeta21 - 10-24-2016 12:55 AM

Hej, moim zdaniem gotowe meble są idealnym rozwiązaniem. Warto jednak kupować meble u wybranych sprawdzonych producentów mebli z szeroką ofertą. Tutaj http://blip.pl/sklep/black-red-white/ znalazłam sporo kuponów rabatowych do sklepu Black Red White, które na pewno wykorzystam.


RE: Gotowe czy na zamówienie? - clarina - 03-03-2017 11:08 PM

Ja kupiłam meble gotowe. Ostatnio w modzie jest minimalizm, który jednak nie oznacza surowości. Kuchnia musi być przytulna i funkcjonalna, dlatego nie można całkiem zrezygnować z ozdób oraz większej liczby szafek. Warto jednak zadbać, aby zbyt wiele akcesoriów nie było na widoku oraz by we wnętrzu dominował jeden kolor. Dobrym przykładem może tu być styl skandynawski, który choć minimalistyczny, to zarazem ciepły i przyjemny. Większość swoich mebli kupiłam w sklepie http://florimeble.pl/50-stoly-do-jadalni


RE: Gotowe czy na zamówienie? - Anwudd55 - 03-21-2018 12:49 AM

ja kupuje na zamówienie, bo nie chce mieć żadnych szpar niepotrzebnych