Wyposażenie kuchni
Zabudowa kuchni - Wersja do druku

+- Wyposażenie kuchni (http://wyposazenie-kuchni.forum-opinie24.pl)
+-- Dział: Wyposażenie kuchni (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Meble w kuchni (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Zabudowa kuchni (/showthread.php?tid=24)

Zabudowa kuchni - Nomada - 06-27-2014 08:23 PM

Wolicie mieć kuchnie tradycyjną czy zabudowaną?

RE: Zabudowa kuchni - Kuchcik_Pierwsza - 07-01-2014 03:50 AM

Tradycyjną bo kiedy się psuje to mam większy wybór, nie muszę niczego specjalnie przebudowywać lub dostosowywać do kolejnej.

RE: Zabudowa kuchni - Nomada - 07-01-2014 09:14 PM

Czyli nie jestem sama w swojej opinii. Ostatnio jest moda na zabudowane kuchnie, a ja jakoś nie jestem przekonana. Wszyscy mi zarzucają staroświeckość, a ja po prostu jestem praktyczna Tongue

RE: Zabudowa kuchni - Meryn - 07-01-2014 11:45 PM

Kuchnia w zabudowie to przede wszystkim cena - urządzenia są droższe choć często dokłądnie tej samej jakości. Wynika to z prostego rachunku ekonomicznego - kupując kuchnię z urządzeniami do zabudowy producent musi dostosować linie produkcyjne, zaangażować designera co to wszystko poskłada, itp. W efekcie ma wyższe koszty produkcji co próbuje nadrobić ceną - a produkt tzw. bebechy ma często identyczne. Nie dajcie się nabrać na kuchnie w zabudowie.

RE: Zabudowa kuchni - Bernadeta21 - 10-12-2016 03:09 AM

http://www.twoj-pokoj.pl/
Serdecznie polecam tę stronę wszystkim osobom, które interesują się tematyką wyposażenia wnętrz bądź też nieruchomościami w ogóle. Znajdziecie tam wszystko, co Was interesuje, mnóstwo praktycznych porad i wskazówek, porady osób, które naprawdę się na tym znają. Zaglądnijcie koniecznie!

RE: Zabudowa kuchni - clarina - 03-03-2017 11:11 PM

Ja chyba wolę jednak tradycyjną. Styl klasyczny nawiązuje do tradycyjnych kredensów na porcelanę i szkło, które niegdyś występowały w niemalże każdej kuchni. Często więc zabudowa kuchenna w tym stylu tworzy coś w rodzaju kredensu, który jest połączony blatem kuchennym z resztą szafek. Kolorami charakterystycznymi dla klasyki meblowej są naturalne barwy drewna czasem bejcowane, lub pociągnięte bezbarwnym lakierem, również pomalowane na biało. meble w takim stylu najdziemy na stronie florimeble.pl/5-narozniki

RE: Zabudowa kuchni - rpgamer - 07-25-2017 10:50 PM

My mamy zabudowę i nie narzekamy, choć cenowo faktycznie wyszło więcej. Może tak akurat w naszym wypadku.

RE: Zabudowa kuchni - Hor111 - 01-14-2018 03:46 AM

tradycyjna

pożyczki online