Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Welmax opinie
06-26-2014, 09:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-27-2014 07:09 PM przez Nomada.)
Welmax opinie
Jeśli chodzi o naczynia to polecam firmę Welmax. Już wspominałam o niej na forum. Czytałam opinie o różnych firmach sprzedających naczynia kuchenne, ale o Welmax opinie są najlepsze. Niedługo sama coś od nich kupie i mam nadzieję, że dołączę do grona zadowolonych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-28-2014, 01:09 AM
RE: Welmax opinie
Ja także słyszałam pochlebne opinie o tej firmie. Moja znajoma nabyła jakieś naczynia a ja zastanawiam się nad Multiwarem.
06-30-2014, 08:43 PM
Też myślałam o Multiwarze- bigos w 15 minut mnie przekonuje zdecydowanie Big Grin
07-01-2014, 09:26 PM
Ostatnio dowiedziałam się nawet, że kilka osób w rodzinie korzystało z oferty Welmax-u. Pamiętam nawet jak się ciocia chwaliła zakupem patelni, a babcia pościelą, ale nie wiedziałam, że to od nich. Czyli mam informacje z pierwszej ręki, że warto. Smile
07-01-2014, 11:47 PM
(06-30-2014 08:43 PM)Nomada napisał(a):  Też myślałam o Multiwarze- bigos w 15 minut mnie przekonuje zdecydowanie Big Grin

Kupiłbym tylko dlategoSmile Szczerze Wam powiem, że sądząc po opiniach warto kupić mimo wysokiej ceny - jakość idzie z nią w parze. No ale zdrowie nie ma ceny przecież.
05-08-2015, 08:30 PM
Dobra firma, wypracowali sobie markę, produkty bronią się same jakością, oferta coraz większa, co jakiś czas wprowadzają nowości. Czytałem różne opinie, ale złe najczęściej od konkurencji sprzedającej chińskie gary Wink
06-23-2015, 07:44 PM
Przed chwilą pisałam w innym wątku, że firma godna polecenia. Jak ktoś dba o jakość sprzętu i własne zdrowie to nie ma lepszej opcji wg mnie, a sporo poczytałam na ten temat.
01-05-2017, 11:04 PM
Ja szukam opinii o firmie http://www.cryogas.pl/ W najbliższym czasie chciałbym zmienić swojego aktualnego dostawcę bo czuje, że inne firmy mogą zaproponować mi lepsze warunki. Wiem że rynek ten jest w trakcie transformacji i teraz jest dobry moment na zmianę a już w przeciągu najbliższych lat powinienem się cieszyć coraz niższymi rachunkami.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości