Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soskowirówka
06-28-2014, 12:51 AM
Soskowirówka
Jestem fanką zdrowego stylu życia i marzy mi się niedrogie ale wytrzymałe urządzenie potrafiące wyciskać nie tylko same owoce, warzywa ale i zioła. Posiadacie coś takiego? Możecie jakieś polecić?
Obecnie mam tylko automat do wyciskania cytrusów. Takie coś jak tradycyjna wyciskarka soku z cytryny tylko z silnikiem i zbiorniczkiemSmile 3 rodzaje owoców to jednak troszkę mało...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-28-2014, 03:34 AM
RE: Soskowirówka
Moja mama od lat ma na stanie taką sokowirówkę o nazwie katarzyna - możecie się smiać, ale mimo 20 lat na karku (sokowirówka nie mama) to daję radęSmile Przeszukajcie piwniceSmile
07-01-2014, 03:43 AM
Tak..Też pamiętam te stare sprzęty. Mama przygotowywała mi soki w dzieciństwie. Może faktycznie zapytam czy jeszcze ma Wink
P.S. Przepraszam za literówkę w tytule.
07-02-2014, 09:03 PM
Ja mam sokowirówkę zelmer, ale do ziół się raczej nie nadaje. Owoce i warzywa wyciska za to świetnie, tyle, że zawsze mnie zniechęca fakt, że z 10 buraków mam taką małą szklaneczkę soku heh...No, ale zdrowszy niż z supermarketu Wink
10-12-2016, 03:17 AM
Polecam serdecznie tę stronę http://www.info-meble.pl/ Jest tam wiele rzetelnych informacji na temat wyposażenia wnętrz, porad, dotyczących rzeczy, związanych z domem, mieszkaniem i nieruchomościami w ogóle. Serdecznie zapraszam!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości