Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubiony sklep
06-28-2014, 01:12 AM
Ulubiony sklep
Macie taki sklep z którego trudno Wam wyjść z pustymi rękoma?
Wiadomo, że meblowe pewnie do nich nie należą...Chodzi mi raczej o sklepy z dodatkami, wyposażeniem typu naczynia, przybory do gotowania, tekstylia domowe, ozdoby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-28-2014, 03:33 AM
RE: Ulubiony sklep
Pewnie kojarzycie sieciówkę Home & you - fajne dodatki, świetnie wykonane. Czasami znajdę coś fajnego to kupuję. Generalnie unikam za to zakupów w marketach.
07-01-2014, 03:47 AM
Tak. Ja też ich bardzo lubię. Szczególnie w okresie przecenWink
Co do marketów to miewają coraz lepsze rzeczy i to zarówno ceramikę jak i tekstylia.
07-01-2014, 09:19 PM
Ja uwielbiam buszować po jakichś bazarach, rynkach, małych sklepikach typu 1001 drobiazgów. Można tanio kupić fajne rzeczy. Niczym nie różnią się np od tych z Ikei, a są tańsze.
07-01-2014, 11:39 PM
(07-01-2014 09:19 PM)Nomada napisał(a):  Ja uwielbiam buszować po jakichś bazarach, rynkach, małych sklepikach typu 1001 drobiazgów. Można tanio kupić fajne rzeczy. Niczym nie różnią się np od tych z Ikei, a są tańsze.

Powiem wiecej, te bazarowe rzeczy są często lepszej jakości niż te od Ikei, nastawionej już chyba od dawna na masowe zaspokajanie potrzeb konsumenta. Chętnie bym chodził na tzw pchle targi lecz w mojej okolicy nie ma nic konkretnego, a szkoda.
10-14-2016, 05:26 PM
Tak, mam taki sklep, ale nie mogę powiedzieć, że trudno mi z niego wyjść z pustymi rękami, bo jest to sklep internetowy. Nie robię w nim często zakupów, ale jeśli już robię, to konkretne. Teraz np planuje zakupić tam płyty betonowe, bo sklep ma ogromną ofertę i jest w czym wybierać, a jakość oferowanych przez nich produktów jest bardzo wysoka i nigdy nie mogłam się do czegokolwiek przyczepić. Cenowo też sklep wypada bardzo dobrze, bo można powiedzieć, że mają konkurencyjne ceny. Myślę o jednych z tych płyt https://www.decomania.pl/pl/c/Plyty-i-de...onowe/1025 . Może moglibyście zerknąć i napisać, czy Wam się podobają?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości