Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabudowa kuchni
06-27-2014, 08:23 PM
Zabudowa kuchni
Wolicie mieć kuchnie tradycyjną czy zabudowaną?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2014, 03:50 AM
RE: Zabudowa kuchni
Tradycyjną bo kiedy się psuje to mam większy wybór, nie muszę niczego specjalnie przebudowywać lub dostosowywać do kolejnej.
07-01-2014, 09:14 PM
Czyli nie jestem sama w swojej opinii. Ostatnio jest moda na zabudowane kuchnie, a ja jakoś nie jestem przekonana. Wszyscy mi zarzucają staroświeckość, a ja po prostu jestem praktyczna Tongue
07-01-2014, 11:45 PM
Kuchnia w zabudowie to przede wszystkim cena - urządzenia są droższe choć często dokłądnie tej samej jakości. Wynika to z prostego rachunku ekonomicznego - kupując kuchnię z urządzeniami do zabudowy producent musi dostosować linie produkcyjne, zaangażować designera co to wszystko poskłada, itp. W efekcie ma wyższe koszty produkcji co próbuje nadrobić ceną - a produkt tzw. bebechy ma często identyczne. Nie dajcie się nabrać na kuchnie w zabudowie.
10-12-2016, 03:09 AM
http://www.twoj-pokoj.pl/
Serdecznie polecam tę stronę wszystkim osobom, które interesują się tematyką wyposażenia wnętrz bądź też nieruchomościami w ogóle. Znajdziecie tam wszystko, co Was interesuje, mnóstwo praktycznych porad i wskazówek, porady osób, które naprawdę się na tym znają. Zaglądnijcie koniecznie!
03-03-2017, 11:11 PM
Ja chyba wolę jednak tradycyjną. Styl klasyczny nawiązuje do tradycyjnych kredensów na porcelanę i szkło, które niegdyś występowały w niemalże każdej kuchni. Często więc zabudowa kuchenna w tym stylu tworzy coś w rodzaju kredensu, który jest połączony blatem kuchennym z resztą szafek. Kolorami charakterystycznymi dla klasyki meblowej są naturalne barwy drewna czasem bejcowane, lub pociągnięte bezbarwnym lakierem, również pomalowane na biało. meble w takim stylu najdziemy na stronie florimeble.pl/5-narozniki
07-25-2017, 10:50 PM
My mamy zabudowę i nie narzekamy, choć cenowo faktycznie wyszło więcej. Może tak akurat w naszym wypadku.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-14-2018, 03:46 AM
tradycyjna

pożyczki online
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości