Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Perfect Construction jakie opinie macie- wykończenie pod klucz?
04-13-2017, 10:20 PM
Perfect Construction jakie opinie macie- wykończenie pod klucz?
Tak jak wyżej. Czy ktoś korzystał z usług Perfect Construction jeśli chodzi o wykończenie wnętrz? Jesteście zadowoleni?
Chodzi mi głównie o kuchnię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-13-2017, 10:40 PM
RE: Perfect Construction jakie opinie macie- wykończenie pod klucz?
Znam Perfect Construcion. Brat ma nowe mieszkanie w Gdańsku i wiem, że oni właśnie mu całość wykańczali. Jest bardzo zadowolony z efektu no i z ceny. Wiem, że tam jakieś pakiety są do wyboru i wcale nie wyszło tak drogo jak się spodziewał. Byłam u niego wiele razy i muszę przyznać, że mieszkanie robi wrażenie. Każdy detal dopracowany, wszystko bardzo funkcjonalne, ładne i w stylu brata właśnie. Jakoś fajnie to wszystko dobrali, że bardzo pasują do niego te wnętrza. Kuchnia wg mnie rewelacja, Brat tam dużo czasu nie spędza, ale ja czasami korzystam i...czasami aż bym się chciała tam wprowadzić Smile
04-13-2017, 10:43 PM
Super Smile Czyli generalnie pomagają i doradzają a nie tylko realizują plan klienta? Bo ja w paru kwestiach chciałam się zdać na ich pomoc.
04-13-2017, 10:46 PM
Tak. Brat nie miał raczej pomysłu na to mieszkanie, nie miał niestety czasu żeby to jakoś rozplanować, a mimo wszystko efekt jest taki jakby ekipa co tam pracowała wiedziała o nim wszystko Smile Wnętrza w jego stylu kolorystycznie i w ogóle. Pewnie wystarczyła rozmowa, jakieś konsultacje i wiedzieli w czym rzecz. Perfect Construction to młodzi ludzie także mają wyczucie moim zdaniem.
04-13-2017, 10:48 PM
Wystarczy sobie wygooglować. Wpisujesz "Perfect Construction opinie" i widzisz. W sumie nie widziałem, żeby ktoś o nich źle pisał. Wypracowali sobie markę czyli dają radę.
04-13-2017, 10:52 PM
To prawda. Firma jest dość znana w Trójmieście i ma dobre opinie. Ja mieszkam w okolicach Trójmiasta, ale na pewno jak będę w potrzebie to zgłoszę się do nich, bo widziałam efekty prac na własne oczy widzę, że można im zaufać i powierzyć swoje mieszkanie.
Właśnie z bratem rozmawiałam i mówi, że w zasadzie krótka rozmowa wystarczyła i parę jego zdjęć widzieli żeby mu tak dograć wszystko i zaaranżować.
04-13-2017, 10:54 PM
No dobra...Smile Dzięki za odpowiedzi, za pomoc Smile teraz już raczej nie mam wątpliwości. Przewertowałam rzeczywiście opinie o nich i na profilu fb Perfect Construction i na forach i decyzja zapadła Smile Myślę, że na jesień powinno być wszystko gotowe Smile Pochwalę się jak skończą, bo prace planuję jakoś na lato Smile
Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości