Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuchenki mikrofalowe
06-26-2014, 08:44 PM
Kuchenki mikrofalowe
Używacie? Jakie jest Wasze zdanie? Ja wiele lat korzystałam z kuchenki mikrofalowej, ale naczytałam się o szkodliwości, o tym, że jedzenie odgrzewane w mikrofali jest niezdrowe, no i z własnych obserwacji nie smakowało mi bo było wysuszone często po podgrzaniu ( przy czym to był dość stary sprzęt). Macie jakieś super nowoczesne kuchenki, o których wiecie, że są nieszkodliwe?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-27-2014, 05:31 AM
RE: Kuchenki mikrofalowe
Nie wiem czy ta kuchenka w jakiej odgrzewam szkodzi czy też nie. Za to nie wysusza.
Dla mnie minusem jest to, że jedzenie jest ciepłe w środku ale na zewnątrz jakimś cudem już nie. Ponadto strasznie szybko stygnie. Kuchenka nadaje się najlepiej do odgrzewania i to też nie wszystkiego. Pizza jak najbardziej. Potrawy przez siebie ugotowane również ( jakaś zupa, ziemniaki ). Dania gotowe już nie. Podobnie te gdzie chce się zachować chrupiącą skórkę bo z jakiś przyczyn wychodzi breja. A gotowanie w niej od podstaw zupełnie odpada.
06-28-2014, 03:37 AM
Mikrofalówki są przereklamowane - jak słyszę jak ktoś mówi że zrobił coś w mikrofalówce to aż mu współczuję. W moim mniemaniu przydaje się jedynie do odgrzewania i to nei zawsze bo, jak slusznie zauwazylicie, raz jest dobrze a raz nie. Już chyba lepiej kupic coś od Welmax -a co go tak wszyscy chwalą. Na pewno zdrowsze.
06-30-2014, 08:35 PM
Mam podobne doświadczenia z tego co widzę, dlatego już nie używam mikrofalówki. Chociaż u mnie zawsze było bardziej gorące wręcz przypalone z wierzchu, a w środku zimne. Co do wspomnianej firmy Welmax to tak, tez myślę, że można tam znaleźć lepsze i zdrowsze rozwiązania na przygotowywanie posiłków.
10-12-2016, 03:18 AM
http://www.ptcmeble.com.pl/
Jeżeli masz problem z wyposażeniem swojego wnętrza bądź też potrzebujesz jakichś konkretnych informacji z branży nieruchomości, zapraszam na ten portal! Znajdziesz tam wszystko, czego szukasz. Wszelkiego rodzaju informacje, związane z powyższą tematyką w jednym miejscu!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości