Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kafelki
06-26-2014, 09:07 PM
Kafelki
Jeśli chodzi o część kuchni, w której się gotuje, gdzie stoi kuchenka, lodówka to zdecydowanie lepiej moim zdaniem położyć kafelki na ściany i podłogę. Łatwo się myje, ładnie wygląda, jest ogromny wybór wzorów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-27-2014, 05:48 AM
RE: Kafelki
Tak. Kafle są teraz prześliczne. Również preferuję takie rozwiązanie. Może nie trzeba ich kłaść po sam sufit ale wkomponować w miejsce koło kuchenki i blatu na którym kroimy.
06-27-2014, 08:36 PM
Co Wy sądzicie na ten temat? Wolicie kafelki czy np panele ścienne, a może tapety kuchenne?
06-28-2014, 03:42 AM
A ja zauważyłem, ze wraca moda na taki klinkier poperelowski - widziałem w budowlanym - fajnie to wyglądało na zdjeciach z wkompnowaną kuchnią. Generalnie wyglądają jak kafelki tylko dużo mniejszeSmile
06-30-2014, 08:38 PM
(06-28-2014 03:42 AM)Meryn napisał(a):  A ja zauważyłem, ze wraca moda na taki klinkier poperelowski - widziałem w budowlanym - fajnie to wyglądało na zdjeciach z wkompnowaną kuchnią. Generalnie wyglądają jak kafelki tylko dużo mniejszeSmile
Chodzi Ci o takie małe kwadraciki 2cm na 2? Jeśli tak to też to widziałam i nawet zastanawiałam się nad kupnem, ale nie miałam czasu zgłębić tematu i nie wiem jak to się kładzie- czy takimi malutkimi kawałeczkami właśnie czy jako cała kafelka składająca się z tych małych kwadracików?
09-09-2016, 11:13 PM
A czy któraś z Was słyszała o betonie architektonicznym jako elemencie wystroju wnętrza? Jestem na etapie planowania remontu kuchni i znalazłam coś takiego właśnie https://www.decomania.pl/pl/c/Plyty-i-de...onowe/1025. Według mnie wygląda bardzo elegancko i chyba łatwo utrzymać takie płytki w czystości. Nie trzeba całej kuchni betonować, ale np. centralną ścianę, przy której znajduje się stół, a pozostałe pomalować jednolitą farbą. Ten materiał świetnie nada się do mieszkań typu loft urządzonych w industrialnym stylu. Napiszcie, co o tym sądzicie, podoba się Wam?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości